2007 december 11. | Szerző: |

Ünnep – kórház

Mivel ma vagyok utoljára internet közelben, holnap fekszünk be a kórházba (vagyis fekszik be Gyerkőc egyedül… 🙁 nem sikerült elintézni, hogy éjszakára bent maradhassak Vele, még csak egy kisszéken sem…), csütörtökön műtét, így minden kedves blogolónak, ismerve és ismeretlenül boldog karácsonyt kívánok! Legyen az ünnep mindenki számára szép, nyugodt és boldog!

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!