2007 december 21. | Szerző: |

Megvagyunk…

Köszi az érdeklődést, a bátorító szavakat!

Csak beugrottam a munkahelyemre… A műtétnél minden rendben volt, nem volt komplikáció, a kórház és a körülmények borzalmasak voltak, de kibírtuk. Jelenleg otthon lábadozunk… Január 1-én kontroll, 7-étől óvoda. Januárban részletesen igyekszem mindent elmesélni…

Egyébként még mindig nagyon fáj neki, van hogy magától kéri a fájdalomcsillapítót még időben, van hogy egyszercsak zokogni kezd…, na ez a nehezebb…. 🙁 Ilyenkor a saját nyálát sem nyeli le, nemhogy a gyógyszert. Nehéz. De eszik-iszik legalább!

Mindenkinek minden jót! Pihenést, nyugalmat! Boldog karácsonyt!

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!