2008 február 6. | Szerző: |

Krupp

Most beszéltem Apóssal. Ma Ő ment Gyerkőcért az oviba. Gyerkőc egész nap fulladva köhögött. Holnap hiába a fánksütés, pénteken medvetánc, szombaton farsang…, reggel irány a doki. 🙁 Annyira, de annyira utálom! Mi a fenét adjak még neki? Miért nem elég a multivitamin, C-vitamin, Béres csepp? Megint az érdekes programokról marad le és megint az Apjával marad otthon, mert persze itt rengeteg határidős meló van…és jó lenne, ha nem én maradnék Vele otthon… 🙁

 

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!