2008 február 7. | Szerző: |

Újra

Kötődöm. Megint. Erősen. Hozzá. Hogy van az, hogy minden egyes magam alatti időszakban felbukkan a tudatalattim apró szegletében és aztán napokig nem hagynak nyugodni a gondolatok, a képek a fejemben? Tulajdonképpen Miatta kezdtem el ezt a naplót. Hogy ide kiírjam magamból Őt és elfelejtsem azt, amit a Lénye vált ki belőlem. Azt hiszem, miközben írom ezeket a sorokat, tudom is a választ a saját kérdésemre. Hiány. Űr. Amit ilyenkor érzek. És akkor jön a sóvárgás. Meg a mi lett volna, ha.. Meg a régi álmom, hogy majd sok-sok év múlva, mikor leróttuk a köreinket, együtt öregszünk meg, ketten. És ilyenkor a test is összefog a lélekkel és kézzel fogható gyomor remegésben nyilvánosságra hozza, hogy itt tényleg baj van, nem csak fantáziálgatás…

Hiányzik, nagyon végre valaki, akit szerethetek és aki viszontszeret. Asszem, ez sok mindent megoldana…

MÁS: Gyerkőc este már annyira fulladt, hogy muszáj volt adnom Neki szteroidos kúpot. Aztán ma reggel orvos. Maradjon otthon. Csúnyán köhög, és a ködös idő nem kedvez a kruppos gyerekeknek, meg van egy kis vírusos torokgyulladása is… Alig végeztünk, már hívtak bentről, mikor megyek. Akkor hogy a túróba maradjak Gyerkőccel otthon? Kedden kell visszavinni. Szombaton azért a farsangra be fogom vinni. Nem nagy beteg, addig még gyógyulni is fog és nehogymár mindenről lemaradjon.

Férjnek pedig volt egy hihetetlen beszólása, leesett az állam. 🙁 Kérdezte, mi legyen akkor, mert ő építkezni fog. Mondtam, oké, de én nem akarok sem építkezni, sem odaköltözni, mert se anyagilag, se lelkileg nem bírnánk szerintem. Erre rávágta, hogy jó, de akkor hamar ügyvéd, és leírjuk, hogy az a ház, ami oda épül, az az övé, mert képes leszek később, ha válásra kerül a sor, azt mondani, hogy oké, tied a hiteles ház, enyém a hitel nélküli lakás. Csak lestem. Hogy nézhet ki ilyet belőlem? Sosem vágtam át! Sosem csaptam be! És sosem akarnám kisemmizni! Erre ma hallom vissza, hogy azt mondta a Szomszédnak, neki köszönhetem, hogy ilyen lakásban élünk, amilyenben, meg hogy eltartott. Kész! 🙁

 

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üzenj a blogger(ek)nek!

Üzenj a kazánháznak!

Blog RSS

Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!